З початку року Генеральна прокуратура України направила до суду 10 кримінальних проваджень за злочинами, які пов’язані з перешкоджанням законній професійній діяльності журналістів.
Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу ГПУ.
Прокурори направили до суду обвинувальні акти у 3 кримінальних провадженнях щодо 3 колишніх працівників БМОП «Беркут», в тому числі й за перешкоджання законній професійній діяльності журналістів «5 каналу».
Анкети доброчесності для прокурорів: українці висміяли нововведення в ГПУПрокурорів в ГПУ зобов'язали заповнювати анкети доброчесності. Соцмережі відреагували на незвичайне нововведення.
Крім того, прокурорами до суду направлено ще 7 проваджень зазначеної категорії, які розслідувались органами Національної поліції України, за обвинуваченням осіб у скоєнні таких злочинів щодо журналістів телеканалів «24», «НТН», «Ірта», ТРК «М-Студіо», інтернет-видань «Житомир-інфо» та «Житомир.todаy», інтернет-газети «Дорожній контроль», ТОВ «Інформаційне агентство «Українська Медіа Група», з яких судами вже розглянуто 3 провадження, а винні особи притягнуті до кримінальної відповідальності.
Зокрема, за фактом насильства щодо журналіста «24 каналу» під час виконання ним своїх обов’язків, яке мало місце в середині січня поточного року в підземному переході станції метро «Дружби Народів», Печерським районним судом Києва засуджено громадянина, якому призначено покарання у вигляді одного року обмеження волі.
Нагадаємо, раніше спікер Верховної Ради Андрій Парубій назвав кількість журналістів, які загинули за час проведення АТО.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ
та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»