Стали відомі причини різкого зростання ціни автомобільного газу в Україні

Читать на русском
Найдешевший газ продається в столичному регіоні. З урахуванням прихованих знижок після подорожчання ціна на ЗВГ у Києві склала 8,73-8,74 грн/л (на стелі 9,43-9,44 грн/л).

З 9 до 11 липня ціна скрапленого газу в роздрібній торгівлі продовжила зростання на 0,1-0,99 грн за літр унаслідок послідовного зростання оптової ціни з 8 червня до 8 липня цього року.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на дані моніторингу консалтингової компанії UPECO.

Ціну на скраплений газ підвищили більшість учасників вітчизняного ринку. Середня ціна літра зросла на 0,15 грн/л до 9,15 грн/л.

Як повідомляється, найдешевший газ продається в столичному регіоні. З урахуванням прихованих знижок після подорожчання ціна скрапленого газу в Києві склала 8,73-8,74 грн/л (на стелі 9,43-9,44 грн/л).

Диференційований акциз штовхає ціну на паливо вгору – експертДиректор ТОВ «Консалтингова група А-95» Сергій Куюн розповів, чому ціна на паливо буде зростати й надалі

Зростання цін пов'язане з подорожчанням оптової вартості скрапленого газу. З 8 червня до 8 липня середня оптова вартість скрапленого газу в Україні (EXW і DDP) зросла з 9 520 грн/т (5,05 грн/л) до 15 370 грн/т (8,15 грн/л). Таким чином, стрибок ціни ЗВГ склав 38%.

Як раніше повідомляло «Слово і Діло», на українців чекає підвищення ціни моторного палива.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал