ЄБРР надав «Нафтогазу» кредит на закупівлю газу в «Газпрому»

Зараз компанія веде активні переговори як із західними контрагентами, так і з «Газпромом» щодо ціни газу.
Андрій Коболев

НАК «Нафтогаз України» планує відновлення активного імпорту природного газу для закачування до підземних сховищ із першої декади липня, в тому числі й за східним маршрутом.

Про це повідомив глава держхолдингу Андрій Коболєв, передає «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Остання домовленість, якої нам вдалося досягти з ЄБРР, передбачає, що частина коштів може бути використана й на закупівлю зі сходу в тому числі», – сказав глава компанії.

Відповідаючи на запитання, коли компанія планує почати закачування газу основними обсягами, Коболєв сказав, що це буде перша декада липня.

Олег МедуницяНародний депутат України
Медуниця запевнив, що у 2016 році Кабінет Міністрів України не буде дотувати "Нафтогаз"Сказано 11 грудня 2015 р.Статус обіцянки: Виконано

Зараз компанія веде активні переговори як із західними контрагентами, так і з «Газпромом» щодо ціни газу.

Коболєв зазначив, що в перших двох декадах липня «Нафтогаз» планує закуповувати ресурс за власні кошти, в третій декаді – за кошти кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку.

Виходячи з цього, можна впевнено сказати, що «Нафтогаз» відновить імпорт природного газу з Росії, тим більше, що ЄБРР дав згоду використовувати надану ним частину кредитних коштів на закупівлю газу в «Газпрому», чого раніше не було.

Нагадаємо, що НАК «Нафтогаз України» планує накопичити в підземних сховищах до початку опалювального сезону 14 млрд куб. м газу.

Як повідомлялося раніше, «Нафтогаз України» звернувся до ПАТ «Газпром» із пропозицією про відновлення поставок природного газу в III і IV кварталах 2016 року та I кварталі 2017 року.

***
Всі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».

Загрузка...