Луценко розповів, як засудить державних зрадників

Читать на русском
Генеральний прокурор Юрій Луценко розповів, як має намір передати до суду 750 зрадників України.
Юрій Луценко

Вчора ввечері в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1» генеральний прокурор України Юрій Луценко прокоментував свою обіцянку в 2016 році засудити всіх державних зрадників України.

30 травня Луценко заявив, що має намір у 2016 році засудити всіх державних зрадників відповідно до передбачених законом мір покарання. Державних зрадників планують судити очно та заочно.

Юрій ЛуценкоГенеральний прокурор України
Луценко має намір у 2016 році засудити всіх посадових осіб Криму, які зрадили БатьківщинуСказано 30 травня 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

«Я не буду коментувати жодні слідчі дії щодо жодних осіб. Це призведе лише до одного: до ймовірної втечі від заслуженого покарання. Коли я казав ту цитату, я мав на увазі ось що: близько 750 посадових осіб Криму, очевидно, скоїли державну зраду. Я говорю зараз про прокурорів окупованого Криму, про депутатів, які голосували за відторгнення Криму», – сказав Луценко.

За його словами, закон зараз дозволяє здійснювати проти цих осіб заочне засудження. Через деякий час, у серпні-вересні цього року, суд винесе цим підозрюваним покарання. Згідно із законом, зрадники можуть бути засуджені до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

«Думаю, що навіть заочне засудження з конфіскацією майна на території України, з неможливістю пересування будь-де, крім Росії, буде першим кроком для відновлення справедливості», – підсумував Луценко.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...