Керрі запевнив, що відносини між НАТО та РФ до виконання «Мінська» не відновляться

Дерсекретар США Джон Керрі запевнив, що НАТО не відновить робочих відносин із РФ до виконання Мінських домовленостей у повному обсязі.
Джон Керрі

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Джон Керрі запевнив, що НАТО не відновить робочих відносин із Росією до виконання Мінських домовленостей у повному обсязі.

По це він заявив вчора, 19 травня, під час засідання міністрів закордонних справ країн-членів Північноатлантичного альянсу на прес-конференції в Брюсселі, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Європейську правду».

«НАТО було й має бути відкритим для політичного діалогу з Росією, але ми утримаємося від звичайної співпраці до виконання Мінських домовленостей у повному обсязі. І це критично. Не робіть жодних помилок. Ми не визнаємо анексію та окупацію Криму», – зазначив держсекретар.

Керрі також нагадав, що Північноатлантичний альянс перегляне свою роботу на східному кордоні Європи.

Україна в планах НАТО: щит чи меч у протистоянні з Росією?Поки що роль України у відносинах з НАТО обмежується виключно військовим співробітництвом у сфері навчання та технічної допомоги, а про вступ до Альянсу говорити не доводиться

«Ключовий аспект нашої реакції на дії Росії в Україні – це виконання зобов'язань, взятих в Уельсі щодо інвестицій в оборону, продовження посилення наших можливостей. Саме тому ми робимо свій внесок у 3,4 млрд доларів у ініціативу європейських гарантій», – додав він.

Нагадаємо, раніше російське Міністерство закордонних справ засудило підписання Чорногорією протоколу про приєднання до НАТО та заявило, що її вступ до Альянсу не залишиться без реакції з боку РФ.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...