В ООН озвучили точну цифру загиблих у Нагірному Карабасі

Точну кількість поранених поки не підтверджено, але це більше 200 осіб. ООН не має інформації про пошкодження інфраструктури, евакуацію цивільних або гуманітарні потреби.

Відновлення гарячої фази в Нагірному Карабасі призвело до смерті щонайменше 33 осіб, з яких 3 цивільних, понад 200 людей поранені.

Про це йдеться в звіті управління ООН з координації гуманітарних питань, повідомляє «Слово і Діло».

«За інформацією офіційних джерел у Вірменії та Азербайджані, щонайменше 30 солдатів і 3 мирних жителів загинуло в результаті бойових дій», – йдеться в звіті.

Згідно з документом, точна кількість поранених поки не підтверджена, але це більше 200 осіб.

ООН не має інформації про пошкодження інфраструктури, евакуацію цивільних або гуманітарні потреби.

УКГП свідчить, що в населених пунктах, розташованих у місцях проведення воєнних дій, проживає близько 14,4 тис. осіб.

Уряд Азербайджану інформує про відсутність внутрішньо переміщених осіб, у той час як із боку Вірменії 50 осіб попросили тимчасового притулку в Єревані. «Обидва уряди оголосили, що не потребують міжнародної гуманітарної допомоги», – наголошується в доповіді УКГВ.

Давутоглу назвав наступну країну, яка зіштовхнеться з агресією РФНова концепція російської зовнішньої політики полягає в продовженні експансіонізму та агресивності. Наступною жертвою стане Азербайджан.

Наразі в невизнаній Нагірно-Карабахській республіці проживає близько 150 тис. осіб.

Нагадаємо, що в ніч із 1 на 2 квітня на території Нагірного Карабаху різко загострилася ситуація: почалися запеклі зіткнення, після чого сторони звинуватили одна одну в порушенні перемир'я. Однак уже 3 квітня Міністерство оборони Азербайджану прийняло рішення призупинити військові дії.

В результаті президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт закликав Вірменію вивести свої збройні сили з Нагорного Карабаху.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...