Розенко заявив про готовність Кабміну звітувати перед Верховною Радою

Читать на русском
Міністр соціальної політики України Павло Розенко заявив, що його відомство на 95% виконало запланований на 2015 рік обсяг робіт.
Павло Розенко

Міністр соціальної політики України Павло Розенко заявив, що уряд і він особисто готові до майбутнього звіту Кабміну перед народними депутатами.

Як передає «Слово і Діло», про це Розенко повідомив у ефірі телеканалу «112».

«Ми неодноразово говорили – і уряд в цілому, і прем'єр – і я можу сказати як міністр: мені немає чого хвилюватися ані від суспільства, ані від народних депутатів, ані від ВР. Ми готові, і я готовий особисто виходити на трибуну парламенту, звітувати за свою діяльність, показати, що зроблено за рік у соціальній сфері», – заявив міністр.

В Мінсоцполітики розповіли, над чим працювали протягом рокуПерший заступник міністра соціальної політики України Василь Шевченко розповів «Слову і Ділу» про основні нововведення у сфері соціального захисту населення.

Розенко вважає, що Мінсоцполітики минулий рік відпрацювало продуктивно. «Ми виконали 95% завдань, які стояли перед нами на 2015 рік, і це один із кращих показників серед міністерств», – сказав глава відомства.

«Ми готові звітувати щодо кожного пункту, готові говорити про майбутнє, про перспективи 2016 року», – додав Розенко.

Також міністр зазначив, що оцінка діяльності Кабміну та кожного міністра – «виключно конституційне право народних депутатів».

Нагадаємо, 16 лютого Кабмін відзвітує перед народними депутатами про виканону роботу.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: