Кабмін порахував витрати на оборону за 2015 рік

Читать на русском
Кабінет міністрів України видав звіт, у якому повідомляється про витрати на оборонну сферу за минулий рік.

Кабінет міністрів України відзвітував про витрати на оборонну сферу в 2015 році.

Як повідомляє «Слово і Діло», відповідний звіт був опублікований сьогодні на сайтах Верховної Ради та уряду.

Згідно з документом, в 2015 році витрати на оборону та безпеку в порівнянні з 2014 роком збільшені в 1,5 рази (на 32,1 мільярд гривень) й, за оперативними даними, фактично становили 95,8 мільярдів гривень.

У звіті зазначено, що за ці кошти було, зокрема, закуплено та поставлено для Збройних сил України 4714 одиниць нових і модернізованих зразків озброєння та військової техніки та 401 500 одиниць боєприпасів різного калібру, 14 982 комплекти ключів до засобів криптографічного захисту інформації.

Бюджет-2016: скільки грошей отримають регіони?Після ухвалення Державного бюджету на 2016 рік багато хто з політиків заявляв, що цей Бюджет є скоріше централізованим, ніж навпаки. «Слово і Діло» вирішило показати розподіл коштів Бюджету-2016 між регіонами.
  За результатами проведених державних випробувань (дослідної експлуатації), протягом 2015 року було прийнято на озброєння ЗСУ 18 нових зразків озброєння та військової техніки. Силами та засобами ремонтно-відновлювальних органів Збройних сил та державних підприємств відремонтовано понад 34 тисячі одиниць озброєння та військової техніки.

Раніше «Слово і Діло» повідомляло, що Державний бюджет України на 2016 рік передбачає збільшення фінансового ресурсу Міністерства оборони на 16%. Таким чином, закладений до Держбюджету ресурс МО в 2016 році становить 55,5 млрд грн.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал