Москаль таки взявся за контрабанду цигарок: тепер справа за депутатами

Читать на русском
Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль підготував та передав до Верховної Ради законодавчі пропозиції щодо боротьби з контрабандою підакцизних товарів.
Геннадій Москаль

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль підготував та передав до Верховної Ради законодавчі пропозиції щодо боротьби з контрабандою підакцизних товарів.

Відповідну обіцянку губернатора «Слово і Діло» зафіксувало ще 30 липня минулого року.

«Я особисто підготую законопроект про відновлення кримінальної відповідальності за контрабанду підакцизних товарів і попрошу кількох депутатів із різних фракцій зареєструвати його у Верховній Раді», – сказав тоді Москаль.

Геннадій МоскальГолова Закарпатської обласної державної адміністрації
Москаль пообіцяв підготувати законопроект про відновлення кримінальної відповідальності за контрабанду підакцизних товарівСказано 30 липня 2015 р.Статус обіцянки: Виконано

Наприкінці року «Слово і Діло» вирішило перевірити, чи виконав чиновник цю обіцянку. У відповідь на інформаційний запит фахівців системи народного контролю в Закарпатській обласній державній адміністрації підтвердили, що губернатор свого слова дотримав. Наразі відповідний проект закону переданий народним депутатам Роберту Горвату, Валерію Пацкану та Валерію Лунченку, які представляють регіон у Верховній Раді й повинні зареєструвати ініціативу в апараті парламенту.

Нагадаємо, на початку листопада Геннадій Москаль написав на ім'я Президента заяву про відставку з посади губернатора Закарпатської області, однак Глава держави її не прийняв. Імовірною причиною такого кроку Москаля називають його конфлікт із народним депутатом Пацканом.

Сам Москаль має у своєму активі 22 виконаних обіцянки із 43, що дозволило йому посісти 6 місце в рейтингу відповідальності українських губернаторів.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...