На момент катастрофи малайзійського «Боїнга» Україна дотримувалась вимог із безпеки польотів – Зубко

Читать на русском
Міністр регіонального розвитку й будівнитва та голова урядової комісії з розслідування причин катастрофи малайзійського «Боїнга» Геннадій Зубко запевняє, що на момент збиття літака Україна дотримувалася вимог Міжнародної організації цивільноїх авіації (ICAO).

Міністр регіонального розвитку й будівнитва та голова урядової комісії з розслідування причин катастрофи малайзійського «Боїнга» Геннадій Зубко запевняє, що на момент збиття літака Україна дотримувалася вимог Міжнародної організації цивільноїх авіації (ICAO).

Зокрема, йдеться про управління повітряним простором та обмеження польотів, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Рекомендації ICAO, які були надані, були всі виконані», – запевнив міністр, доповівши, що Україна поступово закривала коридори повітряного простору до позначки 9750 м.

«Я можу сказати, що в даний час над небом України ще перебуває досить багато літаків, але ця установка («Бук» – Ред.) була доставлена в одноденний термін на те місце, де вона була використана і був здійснений цей терористичний акт», – заявив Зубко.

Зубко також вважає, що в теракті проти повітряного судна брали участь російські військові інструктори. «Сьогодні дуже важливо побачити в звіті ті висновки, які були надані нідерландською стороною і які ми б хотіли ще раз донести до вас. Перше - це точка, з якої була випущена ракета, це контрольована проросійськими бойовиками територія. Це зброя, яка є російською і яка вразила літак... Було неможливо непідготовленим людям управляти такою зброєю. Вона високоточна і конкретно вражає пілотів», – зауважив очільник Мінрегіонбуду.

Олександр ТурчиновКерівник центрального штабу партії "Народний фронт"
Турчинов запевнив, що винні у катастрофі літака малайзійських авіаліній будуть покараніСказано 18 липня 2014 р.Статус обіцянки: Не виконано

«Згідно з дослідженням Нідерландів, яке ми бачимо, це спланований терористичний акт із метою збити саме цей літак», - додав він, коментуючи результати нідерландської експертизи, оприлюднені у вівторок.

Жертвами авіакатастрофи 17 липня 2014 року в небі над Донецькою областю стали 298 осіб – переважно громадяни Нідерландів, Малайзії та Австралії.

***
Всі матеріали, які розміщені на цьому сайті із посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню в будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства «Інтерфакс-Україна».


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.