Активісти оголосили про початок енергетичної блокади Криму

Енергетики підтримали учасників акції і припинили постачання електроенергії до Криму по лінії Мелітополь – Джанкой.

Енергетики підтримали блокаду Криму і припинили постачання електроенергії на півострів по лінії Мелітополь-Джанкой.

Про це заявив заступник голови штабу громадянської ініціативи по блокаді Криму Ізєт Гданов, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «Крим.Реалії».

«Товари поставляти окупантам не можна. А електрика – це також товар. Згідно з нормами ООН, окупанти повинні забезпечувати зайняту ними територію. Ми зі свого боку будемо працювати, щоб деокупувати її», - зазначив Гданов.

За його словами, днями раніше біля пошкодженої невідомими на Херсонщині електроопори високовольтної лінії зібралося близько сотні учасників блокади, в тому числі і місцеві жителі. Через це енергетики, згідно з правилами безпеки, не могли продовжити ремонтні роботи: на об'єкті перебували сторонні люди.

Гданов розповів, що енергетики своїм рішенням 11 жовтня відключили та закільцювали дану гілку. «Це буде тупикова гілка, на Крим по ній електрика не піде. У рамках чинного законодавства доводитимемо до відома можновладців, що постачання електрики до Криму, щонайменше, аморальні», – сказав він.

Гданов зауважив, що, крім цієї лінії, ще три продовжують постачати електроенергію на територію кримського півострова.

Водночас, начальник служби ліній Запорізьких магістральних електричних мереж Ігор Ладний зазначив, що підтримує акцію з блокади Криму, «але для цього треба діяти цивілізовано».

Раніше Мустафа Джемілєв заявив, що питання про енергетичну блокаду Криму вирішиться до кінця жовтня.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...