Резніченко вимагає в уряду 22 млн грн за оздоровлення бійців АТО

Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Дмитро Резніченко вимагає від Міністерства охорони здоров'я розв'язати питання фінансування лікарень, в яких проводиться оздоровлення поранених бійців-учасників АТО.
Фото: www.rbc.ua

Губернатор Дніпропетровської області Валентин Резніченко вимагає у Міністерства охорони здоров'я й Міністерства оборони України вирішити питання з фінансуванням цивільних лікарень області, в яких проходять лікування та реабілітацію учасники антитерористичної операції та люди, що постраждали від бойових дій в Донецькій та Луганській областях.

Сума витрат із обласного бюджету на ці цілі вже сягнула майже 22 млн грн, констатував голова обласної адміністрації Валентин Резніченко, інформує «Слово і Діло».

«Поранені до регіону надходять постійно. Здебільшого це мешканці інших областей. Кошти на їх лікування у цивільних медустановах не передбачені, тому додатково виділяються з обласного бюджету. Бюджет регіону не безмежний, нам вкрай необхідно знаходити інші фінансові ресурси для лікування бійців АТО», – підтвердив слова керівника регіону його заступник Олег Кужман.

Валентин РезніченкоГолова Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Резніченко пообіцяв внести на розгляд обласної ради питання виділення коштів на проектну документацію щодо виділення землі учасникам АТОСказано 28 квітня 2015 р.Статус обіцянки: Виконано

У Дніпропетровській ОДА наголосили, що МОЗ має підрахувати витрати, необхідні області на лікування учасників АТО. Водночас від цивільних медзакладів у Дніпропетровську очікують підписання угод з Міністерством оборони про надання їм фінансування.

В обладміністрації сподіваються на якнайшвидше порозуміння в цьому питанні з Києвом. «Для впровадження такої системи потрібно внести зміни в постанову Кабміну. Наразі порозуміння між ОДА та Києвом є, сподіваюся, найближчим часом питання буде вирішено», – додав Кужман.

Нагадаємо, 20 липня «Слово і Діло» підбило підсумки перших 100 днів роботи голови Дніпропетровщини Валентина Резніченка. У рейтингу за кількістю виконаних обіцянок Резніченко посів 11 місце серед усіх українських губернаторів.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...