Як працюють ваші мажоритарники? Дайджест. Кіровоград

Читать на русском

Система народного контролю «Слово і Діло» вирішила дослідити співвідношення персональних рейтингів відповідальності та безвідповідальності депутатів-мажоритарників в регіонах з відповідним середнім показником серед мажоритарників по всій Україні.

За даними системи народного контролю «Слово і Діло», станом на 24 квітня найбільш відповідальним депутатом - мажоритарником Кіровоградської області став Олесь Довгий. Рівень його політичної відповідальності досягає 38%. Депутат виконав 6 своїх обіцянок. У той час, як середнє зачення по Україні складає всього 17%. Проте, 8 обіцянок залишаються невиконаними. Таким чином, це складає 50% його ж безвідповідальності.

Відзначимо, що в дайджесті не враховані окремі депутати, жодна з обіцянок котрих не була ані виконана, ані провалена. Серед них: Яриніч Костянтин(в процесі — 2), Березкін Станіслав (в процесі — 6), Поплавський Михайло (в процесі — 6) та Кузьменко Анатолій (в процесі - 7).

Дослідження такого співвідношення здійснювалось по всім регіонам, а формуючи персональні дані відповідальності і безвідповідальності бралися до уваги всі виконані чи невиконані обіцянки депутатів-мажоритарників.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...