Філатов призначив Яніку Мерило своїм заступником

Мер Дніпра Борис Філатов призначив своїм заступником радника міністра інфраструктури Яніку Мерило.
Яніка Мерило

Мер Дніпра Борис Філатов призначив своїм заступником колишню радницю екс-міністра економічного розвитку Айвараса Абромавічуса Яніку Мерило.

Як повідомляє «Слово і Діло», про це написав Філатов на своїй сторінці в Facebook.

«З 15 серпня ц.р. Яніка Мерило приступає до виконання обов'язків заступника міського голови. Пані Мірило люб'язно дала згоду на переїзд в Дніпро і готова приєднатися до нашої команди», - повідомив Філатов.

Борис Філатов: як виконує обіцянки дніпровський «мер-патріот»Мер Дніпра Борис Філатов за час роботи міським головою дав 35 обіцянок, 4 з яких виконав, ще 2 – провалив.

За словами мера Дніпра, Мерило буде курувати центри надання адмінпослуг, електронні послуги, IT - технології, колл-центр мерії, впровадження електронного квитка у громадському транспорті, контроль за прозорістю закупівель, а також працювати з інвесторами та міжнародними донорами.

У свою чергу, Мерило на своїй сторінці в соцмережі зазначила, що продовжує працювати радником мера Львова Андрія Садового та міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Нагадаємо, 12 травня міністр інфраструктури Володимир Омелян призначив Яніку Мерило власним радником на громадських засадах.