Обіцянка політика

  • Міністр освіти і науки України

Лісовий гарантував виділення фінансування на закупівлю 150 додаткових шкільних автобусів до 30 вересня 2025 року

23 вересня 2025 року Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко внесла до парламенту Програму діяльності Кабінету Міністрів України. У програмі містяться зобов’язання, закріплені за Міністерством освіти і науки України. Зокрема, відповідно до Програми діяльності Уряду, Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий гарантує, що до 30 вересня Урядом буде виділено фінансування на закупівлю додаткових 150 автобусів для підвезення здобувачів освіти та педагогічних працівників.
Виконано
Сказано 23 вересня 2025 р.

Джерело

  • https://itd.rada.gov.ua/billinfo/Bills/Card/57395
  • https://itd.rada.gov.ua/billinfo/Bills/Card/57395
  • https://mon.gov.ua/news/uriad-vydilyv-500-mln-hrn-na-prydbannia-shkilnykh-avtobusiv-rozpodil-mizh-oblastiamy?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR7gu9MuEJXfSWm5HTvg_BPG1uD1S3I_60P-vM2P7QdBCNw0RHo1bKEAPFy3Ag_aem_2K8KNSE0KndEc0J6mzqSUQ
  • https://mon.gov.ua/static-objects/mon/sites/1/novyny/12/pidsumki-roku-2025.pdf

Результат

3 вересня 2025 року на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України було оприлюднено інформацію про виділення Урядом додаткових 500 млн грн на закупівлю шкільних автобусів за рахунок залишків освітньої субвенції. Згідно з підсумковою статистикою МОН за 2025 рік, протягом року було закуплено понад 700 одиниць такого транспорту.

Оскільки 3 вересня 2025 року було офіційно виділено фінансування на закупівлю додаткових шкільних автобусів, обіцянці присвоєно статус «виконано».