Обіцянка політика
- Міністр охорони здоров'я України
Ляшко пообіцяв до кінця 2026 року обладнати сонячними панелями ще близько 300 медичних закладів
18 березня 2026 року міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив про плани щодо посилення енергонезалежності лікарень. За словами міністра, 250 закладів вже мають джерела живлення на основі сонячної енергії.
«До кінця року таке оснащення отримають ще близько 300 медзакладів», — пообіцяв Віктор Ляшко.
Також Ляшко анонсував запуск пілотного проєкту зі встановлення акумуляторних систем, першочергово для лікарень у прифронтових регіонах.
У процесі
Сказано 18 березня 2026 р.
Контроль виконання через 6 мiсяцiв.
