Обіцянка політика
- Міністр охорони здоров'я України
Ляшко обіцяв виплати в 2023 році медикам на тимчасово окупованих територіях через Програму медгарантій
Джерело
Результат
Результат
У Програмі медичних гарантій на 2023 рік дійсно з'явився новий пакет: «Забезпечення збереження кадрового потенціалу для надання медичної допомоги населенню, яке перебуває на території, яка перебуває в тимчасовій окупації» (постанова КМУ від 27 грудня 2022 р. № 1464).
Як повідомила Голова Національної служби здоров’я України Наталія Гусак в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна», оплати надавачам, які перебувають на окупованих територіях і на територіях, де ведуться активні бойові дій, залишилися на рівні 1/12.
За офіційним роз’ясненням від Мінфіну, станом на 1 вересня 2023 року на рахунках медзакладів, що перебувають в окупації, накопичилися значні невикористані залишки коштів — близько 1,9 млрд грн.
Обіцянці присвоєно статус «виконано».



