Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Народний депутат України
  • Член депутатської фракції "Слуга народу"
  • Член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Веніславський пообіцяв проголосувати за Ольгу Совгирю, як кандидата на посаду судді Конституційного суду

11 листопада 2020 року народний депутат України Федір Веніславський пообіцяв підтримати Совгирю Ольгу як кандидата на посаду судді Конституційного суду. "Я думаю, що якщо Оля вирішить брати участь, фракція її однозначно підтримає. Я буду голосувати точно за її призначення", - прокоментував народний депутат ймовірне висування Ольги Совгирі на посаду судді Конституційного суду.
У процесі
Сказано 11 листопада 2020 р.
Перевіряється

Джерело

  • https://www.radiosvoboda.org/a/30942583.html
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=9581
  • https://7days-ua.com/news/suddeiu-konstytutsijnoho-sudu-ukrainy-stav-kandydat-vid-sluhy-narodu/

Результат

18 лютого 2021 року у Верховній Раді відбулося голосування про призначення Кичуна Віктора Івановича суддею Конституційного Суду України, яке підтримало 237 народних депутатів. Федір Веніславський також підтримав це рішення.

Крім Кичуна, на цю посаду також претендували кандидат від "Батьківщини" Ольга Боднар-Петровська, кандидат від "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Павленко та кандидат від "Голосу" Руслан Сидорович. Ольга Совгиря не була кандидатом під час голосування.

Після призначення Кичуна вакантними в Конституційний Суд України залишаються 2 суддівські посади (по одній від парламенту і з'їзду суддів). Редакція продовжує слідкувати за перебігом виконання обіцяного.