Обіцянка політика

  • Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України

Стефанішина пообіцяла на Раді Асоціації ініціювати рішення щодо доступу України на ринки ЄС

30 вересня 2020 року віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина заявила, що на Раді Асоціації буде ініціювати рішення щодо доступу України на ринки ЄС.
Виконано
Сказано 30 вересня 2020 р.

Джерело

  • https://eu-ua.org/novyny/olga-stefanishyna-ukrayina-na-20-30-pokrashchyla-vykonannya-ugody-pro-asociaciyu-ukrayina-yes
  • http://eu-ua.org/novyny/spilna-zayava-za-rezultatamy-7-go-zasidannya-rady-asociaciyi-mizh-ukrayinoyu-ta-yes

Результат

Враховуючи те, що під час Ради Асоціації між Україною та ЄС було ініційовано питання щодо доступу України на ринки ЄС в рамках Поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, обіцянка отримала статус "виконано".

13 лютого 2021 року було опубліковано спільну заяву за результатами сьомого засідання Ради Асоціації між Україною та ЄС. Зокрема, було зазначено про те, що Рада Асоціації підтвердила зобов’язання України та ЄС почати консультації щодо подальшого перегляду лібералізації торгівлі товарами в рамках Поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, відповідно до статті 29 Угоди про асоціацію, та послідовно оновлювати відповідні Додатки до Угоди. Рада асоціації підкреслила необхідність посилювати спільну роботу над подальшим спрощенням торгівлі.