Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
  • Народний депутат України
  • Член депутатської фракції "Опозиційна платформа - За життя"
  • Член Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики

Кузьмін у передвиборчій програмі пообіцяв звільнити всіх політичних в'язнів попереднього режиму

20 липня 2019 року на сайті ЦВК була зареєстрована передвиборча програма політичної партії "Опозиційна платформа — За життя", за списком якої йшов кандидат в народні депутати з обіцянкою звільнити всіх політичних в'язнів попереднього режиму.
Не виконано
Сказано 20 липня 2019 р.

Джерело

  • 2
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc2_5_1_J?ses=10010&num_s=2&num=&date1=&date2=&name_zp=&av_nd=&prof_kom=0&is_gol_kom=0&dep_fr=3026&stan_zp=0&date3=&is_zakon=0&n_act=&gneu_decision_present=&sub_zak=0&type_doc=0&type_zp=0&vid_zp=0&edition_zp=0&is_urgent=0&ur_rubr=0&sort=0&out_type=&id=

Результат

У 2019 році у своїй передвиборчій програмі партія ОПЗЖ пообіцяла звільнити всіх політичних в'язнів попереднього режиму. «Слово і діло» розцінює відповідну декларацію як популістичну обіцянку, під час парламентських виборів. На жаль, уточнення положення цього пункту програми не було, тому «Слово і діло» змушене аналізувати законодавчі ініціативи депутатів від ОПЗЖ в парламенті, які були спрямовані на виконання цього пункту передвиборчої програми. Зокрема, це законопроєкти, або постанови. Відповідних ініціатив знайдено не було. Тому обіцянка отримує статус «не виконано».

Статус обіцянки може бути змінено в разі отримання офіційної інформації, яка дозволить зробити висновок, що депутати від ОПЗЖ сприяли виконанню обіцяного.