Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Член депутатської фракції "Опозиційна платформа - За життя"
  • Заступник голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

Королевська у передвиборчій програмі пообіцяла добитися зняття недоторканності із народних депутатів

20 липня 2019 року на сайті ЦВК була зареєстрована передвиборча програма політичної партії "Опозиційна платформа — За життя", за списком якої йшов кандидат в народні депутати з обіцянкою добитися зняття недоторканності із народних депутатів.
Не виконано
Сказано 20 червня 2019 р.

Джерело

  • https://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2019/wp502pt001f01=919pf7171=393.html
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=243

Результат

3 вересня 2019 року Верховна рада України ухвалила в цілому законопроект про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України) №7203. Законопроектом пропонується викласти статтю 80 Конституції України у новій редакції, що скасовує положення, за якими народним депутатам України гарантується депутатська недоторканність, народні депутати України не можуть бути без згоди Верховної Ради України притягнені до кримінальної відповідальності. Передбачається, що Закон набере чинності з 1 січня 2020 року.Фракція не підтримала це рішення. Також були заяви від її представників, що до оскарження цього закону у КСУ. Обіцянка отримує статус "не виконано".

Депутат була відсутня під час голосування. Оскільки з офіційного порталу Ради було вилучено розділ про відвідування нардепів, тому наразі не можливо виявити з яких причин депутат був відсутній на робочому місці. Редакція надіслала запит до ВРУ, для уточнення цієї інформації. У разі надання факту відсутності депутата, з поважних причин статус обіцянки може бути змінено.