Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено

Гончарук у програмі обіцяє на законодавчому рівні забезпечити економічні стимули для залучення інвестицій в інфраструктуру з поводження з відходами

4 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила програму діяльності уряду. Прем'єр-міністр Олексій Гончарук у програмі обіцяє на законодавчому рівні забезпечити економічні стимули для залучення інвестицій в інфраструктуру з поводження з відходами.
Не виконано
Сказано 4 жовтня 2019 р.

Джерело

  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66959
  • https://program.kmu.gov.ua/
  • https://www.kmu.gov.ua/uryad-ta-organi-vladi/team

Результат

Відповідно до інформації урядового сайту «Програма діяльності Кабінету Міністрів України», який створено для моніторингу діяльності уряду та міністерств, від 4 лютого 2020 року, розробка та схвалення КМУ та супроводження у ВРУ проєкту закону "Про управління відходами" передбачена до кінця грудня 2020 року.

Протягом 2021 року мала відбутись розробка та схвалення КМУ та супроводженням у ВРУ двох законопроєктів: "Про упаковку та відходи упаковки" та "Про муніципальні відходи".

У 2022 році Мінрегіон мав забезпечити розробку та внесення на розгляд КМУ двох проєктів постанов: "Про формування тарифів на послуги з управління побутовими відходами" та "Про затвердження правил надання послуг з управління побутовими відходами".

Протягом шести місяців каденції уряду не вдалося на законодавчому рівні забезпечити економічні стимули для залучення інвестицій в інфраструктуру з поводження з відходами, тому обіцянка «не виконана».