Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено

Вакарчук у передвиборчій програмі пообіцяв запровадити приватизацію нестратегічних великих підприємств

15 червня 2019 року на офіційному сайті політичної партії "Голос" була зареєстрована передвиборча програма партії, за списком якої йшов кандидат в народні депутати Святослав Вакарчук з обіцянкою запровадити прозору та професійну приватизацію нестратегічних великих підприємств із залученням компаній із світовим ім'ям.
Не виконано
Сказано 15 червня 2019 р.

Джерело

  • https://goloszmin.org/storage/app/media/program/program.pdf

Результат

Першочергово варто зазначити, що депутати від фракції «Голос» послідовно відстоювали питання проведення приватизації великих державних підприємств України у парламенті та в медійному просторі.

30 березня 2021 року Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт №4543 щодо розблокування аукціонів великої приватизації, яку зупинили через пандемію коронавірусу. В кінці квітня закон був підписаний Президентом України. Календар приватизації Фонду держмайна на 2021 рік зазначає понад 500 об’єктів, з яких 53 - перспективні об'єкти великої та середньої приватизації.

Ухвалення закону про розблокування приватизації підтримало більшість нардепів від фракції «Голос» (14 народних депутатів із 20).

Обіцянка отримує статус «не виконано», оскільки Святослав Вакарчук раніше добровільно відмовився від цих зобов’язань та склав повноваження народного депутата.