Обіцянка політика

  • Голова Верховної Ради України
  • Народний депутат України
  • Позафракційний

Разумков обіцяє запровадити систему персонального голосування у ВРУ нового скликання

18 липня 2019 року лідер політичної партії "Слуга Народу" Дмитро Разумков заявив, що буде запроваджена система персонального голосування у ВРУ нового скликання. На коментар ведучуї Наталії Месуйчук щодо постійного збирання карток у ВРУ, Разумков дав наступну відповідь: "Ми плануємо увести систему персонального голосування" (відео 1:58:29-1:58:36).
У процесі
Сказано 18 липня 2019 р.
Контроль виконання через 29 днiв.

Джерело

  • https://youtu.be/HguyGCNJbq0?t=7110
  • https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2766996-stefancuk-skazav-koli-zapracue-nova-sistema-rada4.html

Результат

Станом на 9 жовтня 2019 року в парламенті не запроваджено систему персонального голосування, поки це тільки лишається в планах до зимового періоду.

26 серпня 2019 року народний депутат України Руслан Стефанчук повідомив:

“Ми уже зараз ведемо переговори з Інститутом прикладної математики (Інститут прикладної математики і механіки НАН України - ред.), який відповідає за усі ці речі, і з юридичними (службами - ред.), які повинні підготувати зміни до регламенту, які дадуть можливість голосувати народним депутатам з використанням цієї системи. Я думаю, що десь упродовж пів року, а це не від нас залежить, це питання технічне, бо його треба розробити, сертифікувати, впровадити, завести до Верховної Ради, дуже сподіваюся і наперед не говорю, але думаю, що за зимові канікули ми зможемо перейти на абсолютно нову систему функціонування”, - сказав Стефанчук.