Обіцянка політика

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено

Петренко планує запустити проект по доступу до державних сервісів в сільській місцевості

8 листопада 2018 року міністр юстиції України Павло Петренко пообіцяв розробити та в подальшому реалізувати проект по доступу до державних сервісів в сільській місцевості. «Ми даємо зараз цілу низку ініціатив, щоб українці в селі мали доступ до всіх сервісів: і отримання паспортів, і реєстрація спадщини, і реєстрація свого власного майна. Чекайте. Дійсно, Міністерство юстиції зараз планує зробити великий проект по доступу до державних сервісів в сільській місцевості…На наступному тижні ми вийдемо з таким проектом до парламенту», – пообіцяв міністр (відео:4:37).
Не виконано
Сказано 8 листопада 2018 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=1EO1UAl_Sec
  • https://www.youtube.com/watch?v=m11UuYomQHo
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=64969
  • https://minjust.gov.ua/news/ministry/pavlo-petrenko-prezentuvav-u-verhovniy-radi-zakonoproekt-reyderstvostop

Результат

Презентуючи законопроект як «антирейдерський», міністр юстиції України Павло Петренко звернув увагу членів уряду на те, що цей документ не лише захистить права власників нерухомості й бізнесу, а й забезпечить селян доступом до якісних нотаріальних послуг. «Ми пропонуємо вирішити проблему відсутності доступу українських селян до державних сервісів, зокрема оформлення спадщини, земельного паю, і отримання такої послуги за прийнятною ціною», – сказав Петренко (відео 41:47).

Станом на серпень 2019 року, проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій захисту державою права власності № 9311 від 21 листопада 2018 року, що передбачає втілення проекту по доступу до державних сервісів в сільській місцевості, опрацьовується в комітеті. Тому обіцянка незадовго до відставки уряду отримує статус «не виконано».