Обіцянка політика

Князєв пообіцяв, що найближчим часом справа Катерини Гандзюк буде передана до суду

4 листопада 2018 року голова Національної поліції України Сергій Князєв пообіцяв, що найближчим часом матеріали кримінального провадження у справі активістки, співробітниці Херсонської міськради Катерини Гандзюк будуть передані до суду.
Виконано
Сказано 4 листопада 2018 р.

Джерело

  • https://www.facebook.com/sergii.knyazev/posts/489421121578453
  • https://mvs.gov.ua/ua/news/16507_Policiya_vikonala_vsi_neobhidni_slidchi_dii_u_spravi_Katerini_Gandzyuk_ta_peredala_kriminalne_provadzhennya_do_SBU_.htm
  • https://www.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=250600

Результат

5 листопада 2018 року стало відомо, що поліція виконала всі необхідні слідчі дії у рамках своїх повноважень та за рішенням Генеральної прокуратури України, яке було прийнято цього ж дня, передала справу до Головного слідчого управління Служби безпеки України.

Генеральною прокуратурою України 7 травня 2019 року було затверджено та направлено до суду для розгляду по суті обвинувальний акт у кримінальному провадженні, яке розслідувалось СБУ стосовно п’яти осіб, які обвинувачуються у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть херсонської громадської активістки Катерини Гандзюк.

Враховуючи те, що Національна поліція України виконала свою частину роботи в розслідуванні справи і згодом матеріали розслідування було передано до суду, обіцянка отримує статус «виконано».