Обіцянка політика

  • Народний депутат України
  • Член депутатської групи "За майбутнє"
  • Заступник голови Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Гузь пообіцяв не допустити масового скорочення та закриття станції переливання крові у Володимирі-Волинському

20 квітня 2018 року народний депутат України Ігор Гузь пообіцяв не допустити закриття станції переливання крові у Володимирі-Волинському (відео:03:50). За його словами, скорочення штату з 96-ти до 36 людей є неприпустимим, така реорганізація може передувати закриттю медичного закладу. З метою оптимізації скорочення штату на 10-15 осіб є допустимим, але не на 60. Для вирішення вказаного питання депутат має намір зустрітися з в.о. міністра охорони здоров'я Уляною Супрун.
У процесі
Сказано 20 квітня 2018 р.
Перевіряється

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=T8xsAYFYCtA
  • https://www.volodymyrmedia.com.ua/2018/08/10/u-stantsiyi-perelyvannya-krovi-u-volodymyri-volynskomu-provely-obshuk/
  • https://clarity-project.info/edr/13366524

Результат

У серпні на станції переливання крові у Володимирі-Волинському провели обшук, за результатами якого було вилучено 200 літрів спирту. Для того, щоб станції виробити замовлених державою 180 л альбуміну до листопада 2018 року необхідно знову придбати 200 л спирту для технологічного процесу. Якщо станція не виробить заявлений альбумін, то може зупинити виробничий процес.

Нами були проаналізовані депутатські запити відправлені в МОЗ України Ігорем Гузем. Серед них запитів пов'язаних з станцією переливання крові знайдені не були.