Обіцянка політика

  • Міністр культури України

Нищук пообіцяв завершити будівництво другої черги музею Голодомору

19 січня 2018 року міністр культури Євген Нищук пообіцяв завершити будівництво Національного музею «Меморіал жертв Голодомору». «Для нас справа честі завершити будівництво Національного музею «Меморіал жертв Голодомору», - заявив міністр (відео:13:52). Нагадаємо, у Державному бюджеті 2018 року закладено 323 мільйони гривень на будівництво другої черги Національного музею «Меморіал жертв Голодомору».
У процесі
Сказано 19 січня 2018 р.
Контроль виконання через 9 мiсяцiв.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=V9BnbrW2plA&feature=youtu.be&t=13m52s
  • https://www.youtube.com/watch?v=85ZMhfcLgPU
  • http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245354663&cat_id=244913751
  • https://ukranews.com/ua/news/565964-kabmin-peredumav-restavruvaty-sofiyu-kyivsku-i-kupuvaty-obladnannya-dlya-memorialu-zhertv
  • https://www.kmu.gov.ua/ua/news/zabezpecheno-neobhidni-peredumovi-dlya-zdijsnennya-budivnictva-drugoyi-chergi-nacionalnogo-muzeyu-memorial-zhertv-golodomoru

Результат

3 квітня 2018 року члени уряду заклали капсулу будівництва ІІ черги Національного музею «Меморіал жертв Голодомору».

30 травня 2018 року Кабмін скасував прийняте 16 травня рішення про виділення 28,6 млн гривень на завершення ремонтно-реставраційних робіт у Національному заповіднику «Софія Київська» і придбання проекційного обладнання для Національного музею «Меморіал жертв Голодомору».

12 вересня 2018 року міністр культури Євген Нищук повідомив, що сподівається, що через 2 роки в столиці з'явиться повноцінний Національний музей «Меморіал жертв Голодомору».

Станом на 28 листопада 2018 року, уряд схвалив проект постанови, що забезпечить необхідні передумови для попередньої оплати на строк не більше десяти місяців за роботи з реконструкції першої черги Меморіального комплексу пам’яті жертв голодоморів в Україні з будівництвом другої черги Національного Музею «Меморіал жертв Голодомору» Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодомору в Україні по вул. Лаврській, 3 у Печерському районі м. Києва, у тому числі здійснення замовником закупівлі матеріалів і обладнання для зазначеного Меморіального комплексу.