Обіцянка політика

Бурбак обіцяє робити все, щоб Росію було визнано країною-агресором

13 листопада 2017 року народний депутат України Максим Бурбак пообіцяв робити все, щоб Росію було визнано країною-агресором (відео:0:35). Нагадуємо, що на початку жовтня парламент ухвалив у першому читанні президентський проект закону №7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях". Законопроект передбачає визнання Росії агресором, вводить єдину вертикаль для управління силовими операціями на Донбасі та вводить поняття "окупаційна адмінстрація". Межі тимчасово окупованих територій в Донецькій та Луганській областях визначаються за поданням Генерального штабу Збройних Сил України Міністерством оборони України.
Виконано
Сказано 13 листопада 2017 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=ln2KNnv3m0c
  • https://www.pravda.com.ua/news/2018/01/18/7168749/
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=16610

Результат

18 січня Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект №7163 "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях".

Законопроект визначає тимчасово окупованими територіями Донецької і Луганської області такі, над якими озброєні формування Російської Федерації і окупаційна адміністрація РФ встановили контроль (а це суша, води, надра і повітря). Межі таких територій повинен визначити президент Петро Порошенко за поданням Міноборони на основі пропозицій Генштабу ЗСУ. Російську Федерацію визнано країною-агресором. Повна відсутність військовослужбовців РФ на окупованих територіях повинні зафіксувати Міноборони і МВС України – вони разом повинні подати подання президенту, а вже він на цій підставі прийматиме рішення. Початок і завершення заходів щодо забезпечення нацбезпеки і протидії агресії РФ визначаються рішеннями президента.

Депутат підтримав вказаний законопроект, а отже обіцянку виконав.