Обіцянка політика

Князєв заявив, що найближчим часом відбудуться зміни в роботі кримінальної розвідки

9 серпня 2017 року голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив, що в короткі терміни відбудуться зміни форм та методів роботи кримінальної розвідки.
Архів
Сказано 9 серпня 2017 р.

Джерело

  • https://ua.112.ua/interview/yakshcho-politseiskoho-ne-vlashtovuie-zarplata-vin-mozhe-zdaty-posvidchennia-405374.html
  • https://youtu.be/6F9ud62WdI8?t=11m10s
  • http://mvs.gov.ua/ua/news/15871_Z_pochatku_roku_pripineno_zlochinu_diyalnist_222_organizovanih_grup_FOTO.htm
  • Лист Нацполіції від 8 лютого 2019 року

Результат

За словами очільника поліції у структурі відомства нещодавно було створено Департамент стратегічних розслідувань (ДСР). Основним завданням цього підрозділу є протидія організованій злочинності. Станом на початок жовтня 2018 року в апараті Департаменту укомплектовано близько 70 відсотків посад, та триває процес комплектування обласних підрозділів.

У складі кримінальної поліції на базі колишнього Департаменту кримінальної розвідки був створений Департамент стратегічних розслідувань. Пріоритетом діяльності нового підрозділу визначено посилення протидії організованій злочинності, у тому числі з використанням сил та засобів кримінальної розвідки.

Відповідно до листа Нацполіції від 8 лютого 2019 року, кримінальною розвідкою у службовій діяльності використовуються основні форми, методи, організаційні положення, тактика оперативно-розшукової діяльності, відомості про зміст яких віднесено до державної таємниці.