Обіцянка політика

Бурбак пообіцяв, що Перебиковецька об'єднана громада буде створена

2 червня 2017 року народний депутат Максим Бурбак пообіцяв, що Перебиковецька об'єднана громада буде створена. “СЛОВО І ДІЛО” ЗВЕРТАЄ ВАШУ УВАГУ! Виконання цієї обіцянки не належить до компетенції народного депутата України, однак фіксація цієї заяви необхідна для зваженої характеристики поведінки персони у публічному просторі.
Не виконано
Сказано 2 червня 2017 р.

Джерело

  • https://www.facebook.com/maksym.burbak/posts/1355839654501953?pnref=story
  • https://glavcom.ua/news/v-zhovtni-vibori-spisok-objednanih-gromad-de-proyde-golosuvannya-432274.html
  • https://glavcom.ua/news/v-zhovtni-vibori-spisok-objednanih-gromad-de-proyde-golosuvannya-432274.html
  • Лист народного депутата від 27 вересня 2018 року

Результат

У серпні було оприлюднено список об'єднаних територіальних громад, де в жовтні цього року мають бути проведені вибори. Згідно вказаних даних, Перебиковецька громада не входить до вказаного переліку.

Відповідно до внесених 29 вересня змін в Перспективний план формування територій громад Чернівецької області межі запропонованої громади було розширено.

На початку серпня ми направили запит народному депутату.

У відповіді депутат повідомив, що Перспективним планом формування територіальних громад Чернівецької області, затвердженим 24 липня 2018 року 23 сесією Чернівецької обласної ради, створення Перебиковецької ОТГ не передбачено. При прийнятті рішення депутати обласної ради не врахували пропозиції територіальної громади Перебиківців та навколишніх сіл.

Обіцянку вважаємо невиконаною.