Обіцянка політика

Корчик заявив, що фракція «Народного фронту» вимагатиме зміни кадрів НКРЕКП, якщо рішення про введення абонплати за газ не буде переглянуто

4 квітня 2017 року народний депутат України Віталій Корчик заявив, що фракція «Народного фронту» вимагатиме зміни кадрів Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, якщо рішення про введення абонплати за газ не буде анульовано (відео:01:18). Зазначимо, що Президент запропонував призупинити вказане рішення, але така пропозиція не влаштовує фракцію «Народного фронту».
Архів
Сказано 4 квітня 2017 р.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=ldavFkKhtEY
  • https://novynarnia.com/2017/04/04/poroshenko-vimagaye-pripiniti-abonplatu-za-gaz/
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=11499
  • https://www.slovoidilo.ua/2017/04/10/novyna/ekonomika/nkrekp-skasuvala-rishennya-pro-zaprovadzhennya-abonplaty-haz

Результат

4 квітня 2017 року Верховна Рада голосувала за запрошення на пленарне засідання Верховної Ради України Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Вовка Д.В. Фракція «народного фронту» 17-ти голосами не підтримала дане рішення. Віталій Корчик голосував за.

10 квітня 2017 року НКРЕКП скасувала рішення про запровадження абонентської плати за газ.

ВИСНОВОК: Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг відмінила прийняте рішення, яке зобов'язувало населення сплачувати абонентську плату за газ, тому умова за якою обіцянка може отримати відповідний статус не була дотримана. Обіцянка переноситься в категорія "архівні обіцянки".