Обіцянка політика

Порошенко обіцяє розвивати медичні заклади свого виборчого округу

22 березня 2017 року народний депутат України Олексій Порошенко пообіцяв розвивати медичні заклади свого виборчого округу – від сільських ФАПів до спеціалізованих клінік. «СЛОВО І ДІЛО» ЗВЕРТАЄ ВАШУ УВАГУ! Виконання цієї обіцянки не належить до компетенції народного депутата, однак фіксація заяви необхідна для зваженої характеристики поведінки персони у публічному просторі.
Виконано
Сказано 22 березня 2017 р.

Джерело

  • http://solydarnist.org/?p=109731
  • https://narodna-pravda.ua/2017/11/14/telemedytsyna-jde-v-selo-verhovna-rada-pryjnyala-zakon-pro-silsku-medytsynu-2/
  • http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=15652
  • Лист народного депутата Олексія Порошенка

Результат

Восени 2017 року Верховна Рада ухвалила проект закону №7117 «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості». Новим законом передбачається, що держава сприятиме розвитку лікувальних закладів усіх форм власності, удосконаленню мережі закладів охорони здоров’я та матеріально-технічної бази таких закладів, проведенню у сільській місцевості періодичних виїзних прийомів лікарів-спеціалістів. Депутат голосував за вказаний законопроект.

Наприкінці березня 2018 року ми направили запит народному депутату.

Згідно відповіді парламентарія стало відомо про його активну участь у розвитку медичних закладів виборчого округу. Зокрема, в період з лютого 2017 року по теперішній час була надана така допомога: проведено роботи з добудови головного корпусу клінічної лікарні швидкої медичної допомоги по вулиці Київська, 68 (м. Вінниця); капітальний ремонт отоларингологічного відділення Вінницької ЦРЛ, капітальний ремонт вказаної лікарні (утеплення стін та заміна покрівлі); придбано меблі для гінекологічного, неврологічного відділень, туберкульозного кабінету, 2 кардіомонітори, 26-канальні електрокардіографи, 2 промислові пральні машини та 3 комп'ютери; проведено капітальний ремонт з утеплення фасадів будівлі та благоустрій Вінницько-Хутірської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, придбано обладнання; придбано меблі та медичне обладнання для Гавришівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Враховуючи значний вклад Олексія Порошенка в розвиток медичних закладів, обіцянку вважаємо виконаною.