Обіцянка політика

  • Міський голова Львова
  • Голова партії "Самопоміч"

Садовий пообіцяв реконструювати стадіон «Сільмаш»

21 жовтня 2016 року міський голова Львова Андрій Садовий пообіцяв реконструювати стадіон «Сільмаш» після того, як поверне його до власності міста (відео 02:05-02:26).
У процесі
Сказано 21 жовтня 2016 р.
Контроль виконання через 1 мiсяць.

Джерело

  • https://www.youtube.com/watch?v=V0U_njcAW7Y
  • https://city-adm.lviv.ua/news/sport/255357-na-stadioni-silmash-lkp-sportresurs-onovyt-sportyvnu-infrastrukturu
  • http://city-adm.lviv.ua/news/culture/architecture-and-historic-heritage/242920-lvivska-miska-rada-maie-namir-vykupyty-sporudy-kolyshnoho-stadionu-silmash-dlia-budivnytstva-novoho-stadionu
  • https://www.youtube.com/watch?v=DBum4PRK8h0
  • https://dailylviv.com/news/sport/miskyi-holova-lvova-zapevnyv-shcho-ne-dozvolyt-zabudovuvaty-silmash-59470

Результат

З огляду на звернення мешканців та виконання ухвали сесії 18 травня 2017 року Львівська міська рада має намір викупити об’єкт нерухомого майна – роздягальні для спортсменів та споруди стадіону на вул. Городоцькій, 207 (колишній стадіон «Сільмаш») для будівництва там нового стадіону.

12 лютого 2018 року міський голова наголосив на готовності фінансувати стадіон "Сільмаш", однак власник не бажає продавати стадіон за оціночною ціною (відео).

7 червня 2018 року міський голова Львова Андрій Садовий запевнив: "Є чітка і однозначна позиція – ми нікому не дамо забудовувати стадіон "Сільмаш". Принципово! Це одностайна позиція виконавчого комітету і депутатів Львівської міської ради".

20 вересня 2018 року ухвалою передбачено надання Львівському комунальному підприємству «Спортресурс» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування універсального спортивного майданчика за рахунок земель рекреаційного призначення.