Обіцянка політика

Ткаченко обіцяє депортувати переселенців зі Сходу, які дозволятимуть собі заклики до сепаратизму

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко 28 липня 2014 року обіцяє депортувати переселенців зі Сходу, які дозволятимуть собі заклики до сепаратизму.
Архів
Сказано 28 липня 2014 р.

Джерело

  • http://provce.ck.ua/hubernator-poobitsyav-scho-neadekvatnyh-pereselentsiv-vydvoryatymut-iz-cherkaschyny/
  • Лист начальника Управління Міністерства внутрішніх справ України в Черкаській області В.Пустовара
  • Лист Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської ОДА
  • Лист Директора Черкаського обласного контактного центру Ходаковської Лариси Володимирівни
  • http://ck-oda.gov.ua/majzhe-9-tysyach-rodyn-pereselentsiv-prozhyvayut-na-cherkaschyni/

Результат

Відповідно до листа Управління Міністерства внутрішніх справ України в Черкаській області від 20 листопада 2014 року, органами внутрішніх справ здійснюються необхідні заходи з метою недопущення дестабілізації ситуації на території регіону, зокрема з боку радикально налаштованих громадян, у тому числі переселенців зі східних областей України. Упродовж 2014 року ОВС області фактів закликів щодо насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, посягань на територіальну цілісність і недоторканість України на території області не зафіксовано та інформації щодо зазначених правопорушень до Єдиного реєстру досудових розслідувань не вносилось.

Відповідно до листа Черкаської ОДА від 10 березня 2016 року, в Черкаському обласному контактному центрі відсутня інформація щодо випадків примусового виселення з території області вимушено переміщених осіб з приводу закликів до сепаратизму.

Відповідно до листа Черкаського обласного контактного центру від 22 березня 2017 року інформація щодо випадків примусового виселення з території Черкаської області в період 2014-2016 років вимушено переміщених осіб з приводу закликів до сепаратизму відсутня.

Станом на 10 травня 2017 року області перебуває понад 14 тисяч внутрішньо переміщених осіб.