Прокопенко Андрій Леонідович

Прокопенко Андрій Леонідович
  • Голова Чернігівської обласної державної адміністрації
Читати про політика

Досьє

У 2005 році був менеджером проектів на вибори до Московської міської думи. Паралельно з цим він був менеджером відділу досліджень, центрального виборчого штабу партії БЮТ.

У період з 2009 по 2010 рік Прокопенко був керівником політтехнологічної групи кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко.

В 2010 році був керівником виборчого штабу, на виборах мера Алушти і депутатів Верховної Ради АР Крим.

З 2010 по 2011 рік працював керівником політтехнологічної групи з побудови та організаційного розвитку політичної партії "Грузинська партія" (Тбілісі, Грузія).

У 2011 році Андрій Прокопенко був главою Тольяттинского регіонального виборчого штабу на виборах в Державну Думу і Самарську обласну думу.

В період з 2012 до 2013 року Андрій Леонідович був директором департаменту комунікацій і корпоративних ЗМІ в російській нафтовій компанії "ТНК-ВР Менеджмент".

У 2013 році був головою виборчого штабу на виборах мера міста Воронеж, а також на виборах місцевих депутатів.

У 2014 році був керівником штабу на виборах до Верховної Ради України по одномандатному округу в Чернігові. Його кандидат здобув перемогу на виборах. В цьому ж році Андрій Прокопенко став депутатом обласної ради Чернігова.

У 2016 році склав повноваження депутата і відновив політтехнологічну діяльність.

З 31 жовтня 2019 року - голова Чернігівської обласної державної адміністрації.

Освіта

Після закінчення середньої школи вступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де протягом 5 років вивчав спеціальність "Викладач філософських дисциплін".

Новини

Рівень відповідальності