Обіцянка політика
Підписатися на політика
Шмигаль пообіцяв, що усі виплати для людей будуть здійснюватися вчасно та в повному обсязі
2 грудня 2020 року прем'єр-міністр України Денис Шмигаль пообіцяв, що усі виплати для людей будуть здійснюватися вчасно та в повному обсязі.
Виконано
Сказано 2 грудня 2020 р.
Джерело
Результат
У звітах Пенсійного фонду України за 2021 рік зазначено, що система забезпечувала регулярну виплату пенсій через банки та поштові відділення, а більшість пенсіонерів отримували виплати через банківські установи. У 2021 році пенсії в Україні виплачувалися регулярно відповідно до встановленого графіка, а Пенсійний фонд щомісяця завершував фінансування виплат у повному обсязі. Системної заборгованості з виплати пенсій у цей період не зафіксовано.
Нами не було знайдено записів про заборгованості чи невиконання ПФУ своїх обов'язків, отже, обіцянку вважаємо виконаною.
Нами не було знайдено записів про заборгованості чи невиконання ПФУ своїх обов'язків, отже, обіцянку вважаємо виконаною.