Обіцянка політика

  • Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр енергетики України

Шмигаль пообіцяв у 2021 році зберегти програми підтримки бізнесу, які були запроваджені у 2020 році

1 вересня 2020 року прем'єр-міністр України Денис Шмигаль пообіцяв у 2021 році зберегти програми підтримки бізнесу, які були запроваджені у 2020 році.

Не виконано
Сказано 1 вересня 2020 р.

Джерело

Результат

Для початку варто зазначити, що фрагмент обіцянки щодо запровадження нових програм підтримки зафіксовано в окремій публікації – https://www.slovoidilo.ua/promise/86634.html – і вона «виконана».

Щодо збереження програм підтримки бізнесу, які були запроваджені у 2020 році. Звичайно, більшість програм, які були запроваджені у 2020 році, були збережені/вдосконалені у 2021 році. Але, ще у квітні 2020 року уряд запровадив для ФОП на період карантину соціальну допомогу на дітей – «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми» (постанова від 22 квітня 2020 р. № 329).

Закінчився 2020 рік і на 2021 рік дію програми не було продовжено. Станом на кінець 2021 року згадана соціальна підтримка не надається. Враховуючи це, обіцянці присвоєно статус «не виконано».