Обіцянка політика

Федоров пообіцяв продовжити розвивати мобільний додаток «Дія»

7 травня 2020 року перший віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров заявив, що продовжить розвивати мобільний додаток «Дія», розширюючи його функціонал та можливості для громадян, які використовують цифрові документи.

Виконано
Сказано 7 травня 2020 р.

Джерело

Результат

Відповідно до листа Міністерство цифрової трансформації України від 21 серпня 2020 року, у період із травня по серпень 2020 року до мобільного застосунку «Дія» було додано сканер QR-кодів для перевірки дійсності цифрових документів. Надалі застосунок суттєво розширився: якщо у 2020 році він містив близько 9 цифрових документів (зокрема паспорт, ІПН і водійське посвідчення), то станом на 2026 рік налічує понад 50 послуг і сервісів, серед яких «єДокумент», «єВідновлення», «єПідприємець», будівельні послуги та медичні довідки.

Кількість активних користувачів зросла з 2,6 млн до понад 7 млн, а функціональність застосунку розширювалася поступово — нові сервіси додавалися щороку, зокрема оновлення «Дія 2.0» було реалізовано вже у 2020 році.

Обіцянці присвоєно статус «виконано».