Обіцянка політика

  • Міський голова Львова

Садовий пообіцяв 100-тисячну компенсацію кожному учаснику АТО

4 жовтня 2016 року міський голова Львова Андрій Садовий пообіцяв закласти 400 млн грн до міського бюджету щоб кожен боєць отримав виплату в розмірі 100 тис. грн. Програма компенсацій розрахована на 4 роки та надаватиметься лише реальним учасникам АТО.

Виконано
Сказано 4 жовтня 2016 р.

Джерело

Результат

11 липня 2019 року міський голова Львова Андрій Садовий заявив про те, що програма надання виплат учасникам АТО/ООС в розмірі 100 тис. грн виконується. За період функціонування програми 2404 особи отримали зазначену компенсацію.

У 2018 році, відповідно до Програми про захист інтересів учасників антитерористичної операції, тисяча бійців АТО зі Львова отримують одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тис. грн. Ця програма діятиме у Львові до 2020 року, тому бійці отримають виплати також у 2019 і 2020 роках. Це унікальний приклад такої допомоги в Україні. Зокрема, перші 100 осіб виплати отримали у грудні 2016 року. У 2017 році таку допомогу отримали, як і передбачалося, тисяча осіб.