Обіцянка політика

Парасюк обіцяє ініціювати законопроекти, що передбачають націоналізацію підприємств фінансуючих терористів

23 квітня 2015 року народний депутат України Володимир Парасюк заявив, що і надалі буде ініціювати законопроекти, що передбачають націоналізацію тих підприємств, які фінансують тероризм та агресію на Сході України (відео:06:03).

Виконано
Сказано 23 квiтня 2015 р.

Джерело

Результат

23 квітня 2015 року у Верховній Раді України зареєстровано проект Закону про націоналізацію майна мережі магазинів "Фрешмаркет Брусничка" №2709. У пояснювальній записці зазначається, що мережа магазинів "фрешмаркет Брусничка" входить до групи компаній "СКМ", яка на думку авторів законопроекту причетна до фінансування збройних формувань так званих "ДНР" та "ЛНР" - "Схід" і "Оплот".
Раніше, 21 квітня 2015 року народний депутат України Володимир Парасюк подав до парламенту проект Закону "Про націоналізацію майна торгівельної мережі "АТБ" №2689.