Парламент зайвий у країні, яка втрачає суверенітет – політолог

Читать на русском

Політолог Юрій Рубан заявив, що Верховна Рада України зайва і непотрібна в країні, яка втрачає суверенітет.

Про це він сказав 17 січня 2014 року на прес-конференції у «Главкомі», передає кореспондент «Слова і діла».

«Вчорашні закони прийняті у варварський спосіб», - зазначив Рубан.

За словами Рубана, вчорашнє голосування за бюджет не є ключовим - головна проблема в даній політичній ситуації в тому, що відбувається торгівля суверенітетом.

Також він додав, що вчора від голосування був усунутий депутат Олександр Чорноволенко, за якого особисто Рубан голосував на своєму виборчому окрузі. І тому «в Раді не представлені інтереси цілих окремих виборчих регіонів».

Рубан заявив, що Росія сприймає Україну як боржника, якого можна в будь-який момент використати в своїх цілях через існуючі борги.

Як повідомляло «Слово і діло», вчора, 16 січня, Верховна Рада проголосувала за бюджет на 2014 рік, порушивши при цьому регламент.

Опозиційний депутат Олесь Доній, який також підтримав бюджет, пояснив свої дії тим, що це був єдиний механізм фінансування його виборчого округу.

16 січня лідер партії УДАР Віталій Кличко заявив, що опозиція буде ініціювати референдум про недовіру Президенту Віктору Януковичу, спікеру Володимиру Рибаку та ВРУ у разі, якщо вони підпишуть закони, прийняті цього дня.

«Слово і діло»


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.