Обмін полоненими зупинено, бо ним нікому займатися – Кучма

Читать на русском

Визволенням українських бійців із полону терористів самопроголошених республік Донбасу на державному рівні не займається ніхто, ініціатива тримається виключно на волонтерах.

Про це сьогодні розповів журналістам другий президент України та член тристоронньої контактної групи по Донбасу Леонід Кучма, передає «Слово і Діло» з посиланням на «Укрінформ».

Кучма розповів: держава не має жодного органу, уповноваженого займатися обміном полоненими, тож тепер цим опікуються тільки добровольці.

«Обмін полоненими зупинений. Сьогодні на державному рівні немає єдиної команди, яка б займалася цією дуже важливою роботою. Займаються лише волонтери», – сказав він.

Крім того, обмін заручниками на сьогодні неможливий ще з однієї причини – взамін на бійців АТО протилежна сторона вимагає прийняття Україною закону про амністію.

У свою чергу, «Слово і Діло» хотіло б нагадати, що влітку 2014 року, на початку своєї президентської каденції Петро Порошенко пообіцяв, що «зробить усе можливе» для звільнення всіх заручників, захоплених на Донбасі. І хоча певну допомогу з боку держави волонтери все ж таки отримали, відсутність спеціалізованого органу, у компетенції якого лежить визволення полонених, говорить про недостатність зусиль Президента.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...