Яценюк хоче карати хабарників за новим законом

Кабінет міністрів внесе до Верховної Ради зміни до Кримінального процесуального та Кримінального кодексів України щодо посилення відповідальності за корупцію.

Про це заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк під час колегії МВС у п’ятницю, пише «Слово і Діло» з посиланням «УНН».

«Враховуючи останні події, в тому числі рішення судів, за якими випускаються корупціонери під умовні застави, уряд вносить до парламенту зміни в Кримінальне процесуальне законодавство і в кримінальний кодекс з метою значного посилення відповідальності корупціонерів», – сказав він у п'ятницю на розширеному засіданні колегії МВС України з питань протидії корупції.

Яценюк зазначив, що це робиться, зокрема, «щоб за копійчані залоги їх (корупціонерів – ІФ) не випускали, щоб потім не шукати їх по всьому світу».

Політичний експерт Ярослав Юрчишин в коментарі «Слову і Ділу» заявив, що розслідування корупції, скоріше за все, торкнеться керівників національних агенств, міністерств, державних служб.

Він також додав, що сам прем'єр-міністр навряд чи опиниться під загрозою. «Його партія є системоутворюючою для коаліції. До того ж, з політичних міркувань, якщо по ньому будуть серйозні свідчення, розплачуватись будуть виконавці», – каже Юрчишин.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...