Кіхтенко: пропускна система в АТО себе не виправдала

Губернатор Донецької області Олександр Кіхтенко переконаний, що введена на початку цього року система спеціальних перепусток до зони проведення антитерористичної операції не тільки не допомогла у боротьбі з тероризмом, але і стала джерелом правопорушень, чим повністю себе вичерпала.

Про це заявив голова Донецької обласної адміністрації Олександр Кіхтенко, передає «Слово і Діло» з посиланням на «Українську правду».

«Я вважаю, що найближчим часом буде прийнято рішення щодо оптимізації пропускної системи або взагалі її скасування, бо, на мою думку, вона створила більше проблем, ніж позитиву», – прокоментував ситуацію Кіхтенко.

За словами чиновника, парадокс у тому, що від цієї системи, яка теоретично мала би сприяти наведенню ладу, страждають законослухняні громадяни, а не терористи. Зрештою, труднощі з отриманням таких перепусток на Донбасі негативно впливають на репутацію української влади, переконаний губернатор.

Як уже писало «Слово і Діло», на Донбасі триває відведення важких озброєнь від лінії зіткнення урядових військ та сепаратистів. Однак, як свідчать факти, бойовики не лише не поспішають відводити зброю, але й не гребують обстрілами позицій українських військових, зокрема, на Маріупольському та Донецькому напрямах.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...