Обама відклав питання постачання зброї до України ще минулого місяця

Читать на русском

Президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама прийняв рішення поки не постачати летальну зброю в Україну ще в лютому, після зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Про це в інтерв'ю інформаційні агенції «Associated Press» розповів посол ФРН в у США Петер Віттіх, пише «Слово і Діло».

За його словами, Меркель і Обама дійшли згоди, що потрібно «дати більше простору дипломатичним та політичним зусиллям». Лідери двох країн єдині в думці, що не потрібно забігати наперед із поставками смертоносної зброї. Остаточне ж рішення у Вашингтоні досі не прийняте.

Разом з тим, поступово зростає кількість конгресменів, що підтримують негайний початок постачання зброї в Україну. На думку спікера палати представників Джона Бонера, з моменту підписання Мінських угод проросійські сепаратисти тільки зміцнили свої позиції.

Також у США планують вже на початку наступного тижня розгорнути у Східній Європі контингент із близько 3 тисяч американських військових, заручившись підтримкою європейських партнерів по Північноатлантичному Альянсу. «Україна не є членом НАТО, але інші народи в цьому районі, такі, як Естонія, Латвія і Литва, є союзниками по НАТО», – пояснюють таке рішення в «Associated Press».

Між тим учора стало відомо, що канцлер Німеччини Ангела Меркель підтримала ідею створення об'єднаної армії Європейського Союзу.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: