В Мінінфраструктури замінять асфальт на дорогах на бетон

Читать на русском

В Міністерстві інфаструктури у Андрія Пивоварського хочуть замінити асфальтовані українські дороги на бетонні.

Завдяки таким заходам у відомстві сподіваються здешевшити будівництво автодоріг в Україні, заявив заступник міністра інфраструктури Володимир Омелян, пише «Слово і Діло» з посиланням на «Укрінформ».

«Вирішення питання ми бачимо у будівництві бетонних доріг за рахунок внутрішнього резерву держави, оскільки асфальтові дороги, які будуються в державі сьогодні, це мінімум 70% імпортної складової. У бетонних доріг пропорція буде дзеркально іншою. Ми віримо, що їх експлуатація буде набагато вищою, ніж асфальтових», – сказав він.

Крім того, за словами заступника міністра, в Україні є проблема перенавантаження транспорту, який і руйнує навіть найміцніші дороги.

«На жаль, без контролю на дорогах, без зваженого підходу, коли такі автомобілі можуть безкарно пройти 100, 200, 300, 500 кілометрів, не можна говорити про будь-яке будівництво доріг», – зазначив Омелян.

Нагадаємо, нещодавно Міністерство інфраструктури України повідомило про те, що Світовий банк надасть майже 1 млрд доларів на ремонт дороги Київ-Харків. СБ має наміри інвестувати 800 млн дол. США в третій проект з розвитку автодорожньої сфери в Україні – ділянку Полтава-Харків дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...