Литва і далі підтримує Україну: МЗС Литви хоче посилити санкції проти РФ

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс заявив, що необхідно посилити санкції проти Російської Федерації.

Про це він написав на своїй сторінці в Twitter, пише «Слово і Діло».

Так, за його словами, настав час посилити санкції та тиск на Росію.

«На жаль, передбачення були правильними. Росія не має бажання та наміру дотримуватися перемир'я. За останній день – 100 нападів, 15 вбитих. Час посилити тиск, санкції та ізоляцію Росії», – написав чиновник.

Нагадаємо, сьогодні, 16 лютого, ЄС ввів нові санкції проти Росії, розширивши «чорний список» 19 фізичними та 9 юридичними особами. Відповідні обмежувальні заходи були прийняті, за словами канцлера ФРН Ангели Меркель, як реакція на обстріл Маріуполя сепаратистами 24 січня.

Що стосується України, то 6 лютого, міністр юстиції Павло Петренко повідомив, що в найближчому часі буде оприлюднений повний список санкцій проти Російської Федерації.

Зазначимо, що Литва і раніше виступала за підтримку України. Так Литва передала українській армії елементи озброєння на прохання Києва. Про співпрацю країн у військовій сфері домовився Президент України Петро Порошенко і Президент Литви Даля Грібаускайте.

У той же час, міністр оборони Литви Юозас Олекас повідомив, що, на його думку, Україна воює за свою незалежність і європейські, демократичні цінності, тому Литва повинна допомагати в тому обсязі, в якому може.

Між тим, згідно рейтингу Інституту світової політики саме литовський лідер Даля Грібаускайте стала головним лобістом України у світі в 2014 році.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...