Кабмін у 2015 році закупить зброї та техніки на рекордну суму

Кабінет міністрів України затвердив держзамовлення на зброю та техніку на рекордну суму.

Документ прийнятий під грифом «Цілком таємно», сума замовлення у шість разів перевищує асигнування минулого року. Про це повідомляє «zn.ua» з посиланням на колишнього міністра оборони Анатолія Гриценка, пише «Слово і Діло».

«Замовленням визначається перелік зразків техніки та озброєння, їх кількість, необхідні бюджетні кошти, а також конкретні оборонні підприємства, на яких протягом року будуть виконуватися роботи», – пише видання.

Також зазначається, що держзамовлення орієнтоване на закупівлю бронетехніки у вітчизняних підприємств бронетанкової галузі, поставки вітчизняних систем високоточної зброї, засобів радіоелектронної боротьби.

В замовленні передбачається до 15% коштів із загальної суми асигнувань спрямувати на закупівлю озброєнь за кордоном. Також йдеться про про проведення низки науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок зі створення систем управління підрозділами збройних сил, а також засобів зв'язку.

Кабміну знадобилось 40 днів, аби затвердити цей документ, повідомляє Анатолій Гриценко на своїй сторінці в Facebook.

«Без цього документу жодне військове відомство не має права витрачати відповідні бюджетні кошти, не має права укладати з оборонними підприємствами договори (контракти) на виконання робіт. Відповідно, розробка, виготовлення і постачання техніки затримується», – заявив Гриценко.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...