Кабмін у 2015 році закупить зброї та техніки на рекордну суму

Читать на русском

Кабінет міністрів України затвердив держзамовлення на зброю та техніку на рекордну суму.

Документ прийнятий під грифом «Цілком таємно», сума замовлення у шість разів перевищує асигнування минулого року. Про це повідомляє «zn.ua» з посиланням на колишнього міністра оборони Анатолія Гриценка, пише «Слово і Діло».

«Замовленням визначається перелік зразків техніки та озброєння, їх кількість, необхідні бюджетні кошти, а також конкретні оборонні підприємства, на яких протягом року будуть виконуватися роботи», – пише видання.

Також зазначається, що держзамовлення орієнтоване на закупівлю бронетехніки у вітчизняних підприємств бронетанкової галузі, поставки вітчизняних систем високоточної зброї, засобів радіоелектронної боротьби.

В замовленні передбачається до 15% коштів із загальної суми асигнувань спрямувати на закупівлю озброєнь за кордоном. Також йдеться про про проведення низки науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок зі створення систем управління підрозділами збройних сил, а також засобів зв'язку.

Кабміну знадобилось 40 днів, аби затвердити цей документ, повідомляє Анатолій Гриценко на своїй сторінці в Facebook.

«Без цього документу жодне військове відомство не має права витрачати відповідні бюджетні кошти, не має права укладати з оборонними підприємствами договори (контракти) на виконання робіт. Відповідно, розробка, виготовлення і постачання техніки затримується», – заявив Гриценко.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: