Березовець: Головна мета Путіна – знищення українських Збройних сил

Політтехнолог, директор компанії Berta Communications Тарас Березовець переконаний, що на даному етапі Путін не планує захоплення нових територій України.

«Головною метою Путіна на даному етапі є не захоплення територій чи наступ вглиб України, а знищення українських збройних сил», - написав Березовець у себе на сторінці в Facebook, передає «Слово і Діло».

На думку експерта, це допоможе якнайшвидше посадити Захід і Президента Порошенка за стіл переговорів, метою яких має стати визнання факту існування ДНР/ЛНР в якості особливих суб'єктів у складі України, юридичне відторгнення Криму і зняття санкцій.

«Таким чином, всі подальші дії Путіна виходять з рішення однієї головної задачі: оточення/полону/знищення якомога більшої кількості українських військовослужбовців. У нього немає плану окупації України, максимум мова піде про розширення анклавів ДНР/ЛНР. І навпаки, фіаско всього плану буде зумовлено в разі невиконання ключової умови», - пише Березовець.

У той же час він відзначив, що події останніх днів свідчать про підготовку Росії до широкомасштабного наступу на Донбасі. «Це і те, що відбувається в місцях зіткнення з противником, і на дипломатичному фронті, і заяви найбільш радикальних російських політиків і експертів, і вбивство людей на зупинці в Донецьку, покликане обгрунтувати необхідність відплати для внутрішнього споживача», - вважає експерт.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...